Vzhled srsti
Suchá, lámavá
Omegavet (dodává zejména potřebné nenasycené mastné kyseliny a vitaminy A, D, E), pro lepší využití stavebních látek je vhodné vnitřně podávat Gynevet (ovlivňuje pozitivně aktivitu enzymů zpracovávajících tuky a působí z koncentrátů nejlépe na kvalitu pokožky a jejích derivátů).
Pro lesk srsti
Fytovet který dodává nezbytné minerály v maximálně využitelné formě a Omegavet. Opět je možné posílit výstavbu srsti podáváním Gynevetu.
Dojem špinavé srsti, šedivění
Renovet ke kterému je vhodné podávat Cytovet. Zejména u starších zvířat je vhodné připravit organizmus zvířete na regeneraci Renovetem minimálně týdenním podáváním Regavetu.
Vypadávání srsti
Obecně pro každý případ na obnovení růstu srsti Gynevet. Při otravě např. těžkými kovy je vhodný Cytovet jenž váže se chelatační vazbou na všechny reaktivní skupiny a Fytovet, který vytěsňuje toxické prvky z vazebných míst na bílkoviny a enzymy. Při plísňových a bakteriálních onemocněních je užitečný na eliminaci původce lokálně Audivet.
Při svrbění pomůže lokálně koncentrovaný Fytovet.
Celkové zlepšení vizáže pro výstavy a jiné akce
Minimálně 3 týdny předem (vhodnější je příprava 2 měsíce předem) Gynevet doplněný Fytovetem a Omegavetem. Není nutné využít vše uvedené. Je to maximalistická verze, ale poskytuje nejjistější výsledky.

Zvýšení výkonu
Pro posílení funkce svaloviny kosterní i útrobní je účinný Kingvet. Usměrňuje metabolismus těla podle typu tréninku. Zlepšuje vytrvalost při vytrvalostním trénku, nebo zlepšuje nárůst objemu svaloviny při tréninku silovém. V každém případě je Kingvet nejúčinnější ve fázi tréninku, protože jeho účinek se projevuje v návaznosti na trénink. Bez tréninku nemá na svalovinu podstatný vliv. Je účinný také na regeneraci poškozených nebo unavených svalů, pomáhá odbourávat nahromaděnou kyselinu mléčnou. Zlepšuje sexuální výkonnost samců. U samic má obdobný efekt, ale je nutné jej střídat s Gynevetem.

Zvýšení momentálního výkonu a vytrvalosti, zlepšení koncentrace zvířete
Pro závod nebo momentální výkon lze využít Etovet, který působí na rychlé a dokonalé uvolnění energie pro výkon. Zlepšuje práci nervového systému, stimuluje kontrolní centra, tj. zesiluje účinky zpětné vazby a tím mechanizmy kontroly a schopnost koncentrace na momentální výkon. Kingvet ani Etovet neobsahují žádné ze sledovaných a zakázaných stimulantů. Působí proti stresu.