Proč se stát členem? Co mi to přinese?

Členství v čem?

Stanete se členem klubu Energy - přátel přírodní medicíny, která je přes snahu využít jen přírodních komponent velmi účinná zejména u chronických nemocí, které jsou klasickou léčbou jen tlumeny. Stáváte se příznivcem metod, které nemají zaznamenány žádné negativní vedlejší účinky, a proto jsou vhodné i pro použití laiky.  Preparáty nevyžadují žádné testování na laboratorních zvířatech, protože jsou zkoušeny metodou rezonančního testu, který se využívá např. při posuzování účinnosti lázeňských léčivých vod. Pokud se stanete členem přes tyto stránky, budete členy prodejní sítě klubu v Pardubicích, kde Vám nabízíme dole uvedené výhody oproti ostatním.

K čemu mě to zavazuje?

Vůbec k ničemu. Členství je dobrovolné, nemusíte nic kupovat ani nabízet, můžete jen využívat výhod členství pro svoji potřebu. Pokud budete chtít více, pak to záleží jen na Vás. My Vám s případným podnikáním alespoň zpočátku pomůžeme.

 

Jaké mám výhody?

Nakupujete pro sebe a pro své blízké jak preparáty pro zvířata, tak i pro člověka za velkoobchodní ceny což je téměř o 100,- Kč méně u každého základního výrobku.
Pokud budete chtít, můžete nám pomoci šířit osvětu mezi další lidi a pak můžete dosáhnout i 50% slev při nákupu svých preparátů pro Vás a Vaše blízké, anebo pokud podnikáte a stanete se z člena poradcem, budou Vám bonusy vypláceny na účet.
Poradna jak pro zvířata, tak i pro lidi a případné vzdělávání a konzultace jsou zdarma, což Vám nikde jinde nenabídnou.
Poštovné a balné máte zdarma při bezhotovostní zálohové platbě od 800,- Kč objednávky a započítáme Vám případné slevy nebo bonusy, tj. při zasílání poštou je to stejné, jako když navštívíte naši prodejnu. To Vám také jinde nenabídnou.
Poradna i vzdělávání je přímo od pramene. Přímo od autora regeneračních postupů a autora nebo spoluautora celé řady preparátů. Poradna pro lidi i zvířata také od odborné poradkyně s dlouholetými zkušenostmi a značnými úspěchy..

 

Kolik to stojí?

Zaplatíte jednorázově 500,- Kč. Dostanete za tyto peníze jeden preparát ze základní řady v ceně 425,- Kč v maloobchodní ceně, dále informační materiály pro Vaši orientaci, je v tom předplatné našeho časopisu Vitae, kde najdete aktuální kontakty, je zde spousta článků pro Vaše vzdělávání a nejen o preparátech, ale i o bylinách a dalších užitečných metodách využitelných v péči o zdraví. Členství platí rok, po roce se členství obnovuje za 400,- Kč (opět je v ceně preparát za 425,- Kč MOC). Pokud se členství neobnoví, automaticky zaniká, ale nemusíte nic hlídat, automaticky Vás upozorníme na potřebu obnovy členství. Pro nákup jednoho preparátu není členství třeba, ale již pro 2 preparáty už se to vyplatí a při tom nemáte žádné závazky. Jako bonus od nás poskytujeme přístup k nejaktuálnější on-line poradně na internetu anebo podle potřeby zašleme i aktuální písemné materiály (pouze pro naše aktivní členy). Poradna pro člověka je jen pro naše členy zdarma. Je ošetřena jednou použitelným heslem. Pak bude pro Vás přístupná kdykoli, dokud nevymažete cookies ve Vašem internetovém prohlížeči. V případě náhodného vymazání Vám na požádání zašleme další heslo po ověření Vašeho členství. Ve většině případů to nebude potřeba.

Chcete se stát členem?
Kontaktujte nás buď osobně, telefonicky anebo písemně, E-mailem na adrese:
CLUB ENERGY, Šárka Urbanová, Tř. 17. listopadu 216, 530 02 Pardubice
anebo cestou E-mailu info@medistat.cz , energy06@seznam.cz
případně telefonicky na tel. 602 533 467 (Šárka Urbanová)
Potřebujeme Vaše jméno, adresu, telefon, E-mail, rodné číslo.
Postupujeme podle zákona na ochranu osobních údajů.
Tyto údaje slouží jen pro účely uzavření smlouvy o členství v klubu a telefon, E-mail pro náš kontakt s Vámi.


Osobní návštěva je nejrychlejší, ale můžeme to vyřídit i poštou nebo E-mailem. Potřebný výrobek obdržíte poštou v průměru do 3 dnů.