Jak používat poradnu?
1. Zatrhněte vaši věkovou a váhovou kategorii. Je to nezbytné pro výpočet optimálního dávkování preparátů. Pokud už jste v posledním půlroce preparát již brali, můžete poradnu spustit s vámi uvedenými příznaky znovu a označit nižší věkovou a vyšší váhovou kategorii.

2. Vyberte příznaky v liště MENU, které chcete řešit. Pokud jich máte víc, bude vhodnější řešit problémy jeden po druhém. Prostě vyřešíte jedno a za několik týdnů spustíte poradnu znovu pro další symptomy. Je to pro vás, proto se snažte skutečně objektivně zhodnotit svůj stav a vybrat jednu z nabízených možností. Nikdy nevybírejte možnost, které nerozumíte. Stejný problém je v každé nabídce několikrát, proto klikejte jen na ty možnosti které jsou vám jasné. Pokud trpíte hypochondrií, regenerace vám v žádném případě neublíží i při špatném výběru. Nanejvýš vám nepomůže. Doporučuji se soustředit zpočátku na příznaky v tomto pořadí:
1.infekce
,
2.příznaky, které vás nejvíce trápí,
a které se objevily jako první,
3.další
přidružené příznaky.
Často se stává, že přidružené příznaky odezní už při prvním nebo druhém spuštění poradny a proběhnutí prvotní nebo druhé doporučené regenerace.

3. Nekombinujte doporučení z různých výběrů do jedné regenerace! Poradna je koncipována tak, že většina druhotných symptomů je pokryta výběrem hlavního problému. Kombinací nic neurychlíte, spíše naopak.

4. Pokud potřebujete poradit jen s krémem, čajem, pomocným preparátem nebo zubní pastou, ostatní prepráty v doporučení prostě ignorujte. Můžete bez obav použít vše dohromady podle doporučení, ale také jen jeden preparát.

5. Chcete-li si doporučení vytisknout nebo poslat E-mailem, označte text doporučení do bloku pomocí myši a nebo klikněte myší kdekoli do textu, stiskněte CTRL a současně A, zkopírujte do schránky pomocí CTRL a současně C, otevřte si textový soubor nebo el. poštu a zkopírujte obsah schránky do souboru pomocí CTRL a současně V. Přímý tisk se připravuje, ale vzhledem k různým reakcím prohlížečů je prozatím tento způsob nejjednodušší a obecně platný pro všechny programy.

6. Poradnu nelze považovat za radu lékaře, slouží pouze k výběru regeneračních preparátů Energy. Chybí zde objektivní odborné vyšetření. Přesto je navržena tak, aby bez nebezpečí vždy pomáhala správnému výběru regeneračního postupu i při chybné interpretaci symptomů uživatelem. Není přizpůsobená pro obdobné preparáty od jiných výrobců! Většinou fungují odlišným způsobem a nelze v žádném případě zaručit bezproblémovou regeneraci.